LV EN

Galda spēļu izstrāde uzņēmumiem


Izstrādājam un ražojam galda spēles uzņēmumiem. Izstrādājot galda spēli uzņēmumam cenšamies panākt, lai šī spēle būtu lieliska dāvana, kuru spēlēs vairāk nekā pāris izmēģinājuma reizes.

Spēles izstrādei pieejami dažādi tehniskie risinājumi. Spēļu izstrādes sarežģītība iespējama no kāršu spēles, kurā izmanto tikai speciālas spēļu kārtis, līdz spēlei ar dažāda veida un izmēra kartiņām, naudu, specializētām spēles figūriņu formām, pulksteņiem utt.

Atkarībā no tā, ko uzņēmums vēlas pateikt vai, kāds ir spēles mērķis atradīsim labāko risinājumu.

Atsauksmes:"Ziemassvētki ir laiks, kad vēlamies pateikt paldies gan saviem sadarbības partneriem, gan darbiniekiem par gada laikā kopā paveikto. AJ Produkti 2014. g. Ziemassvētkos radās ideja, izveidot vārdu skaidrošanas spēli, kura kalpotu gan kā atgādinājums par uzņēmumu, gan būtu gana interesanta un saistoša spēlēšanai kolēģu vai ģimenes lokā. Nākamais solis bija atrast labu sadarbības partneri idejas realizēšanai, tādējādi tika uzrunāti vairāki uzņēmumi, bet tieši SIA Upstreak piedāvāja idejas realizēšanu no A-Z, sākot no spēles satura izveides, beidzot ar spēles dizaina izvedi, turklāt arī piedāvātais projekta realizācijas termiņš mūs ļoti iepriecināja. Pateicoties veiksmīgajai komunikācijai uz SIA Upstreak profesionālajai pieejai un pieredzei, nevienā projekta realizācijas mirklī neradās aizķeršanās. SIA Upstreak mūsu informēja par visiem projekta realizācijas posmiem, saskaņoja ar mums pat vismazākās spēles detaļas, uzklausot gan mūsu viedokli, gan piedāvājot savu risinājumu, tādējādi esam pilnībā apmierināti ar projekta galarezultātu."

- A/S "AJ Produkti"

`